Baskılı Polyamide halı

Stok Durumu: Mevcut

Kategori: Standart Kontrat Otel Halıları

Ürün Kodu: 0035

Fiyatı: 102 TL + Kdv.

Teknik Döküman

Garden Kokteyl (800 gr/m2) Teknik  Özellikleri

 

Garden Kokteyl (800 gr/m2)

Samur Evsel Halılar ailesinin üyesi, koleksiyonu Türkiye ve Avrupa’da ilk ve tek olarak DİJİTAL BASKI teknolojisiyle üretilmiştir. Sınırsız renk ve derinlik içeren bu teknoloji ile gerek göz alıcı tasarımları ile gerekse dayanıklılığı ile Samur kalitesine yakışır bir koleksiyondur. Tüm Samur ürünleri gibi uzun ömürlü kullanımlar için üretilmiştir.

Yuvanıza uygun modellerin görsellerini, teknik özelliklerini, üretim standartlarını inceleyebilir ve dilerseniz sizin ve çocuğunuzun hayallerindeki halılara Ehil halıdan ulaşabilirsiniz.

Samur ürünlerine ait üretim teknolojileri ve sertifikalarınıda Garanti sekmesinden inceleyebilirsiniz. Ayrıca sizin için uzun ömürlü kullanım amacıyla hazırladığımız Garanti Belgesinede göz atabilirsiniz.

Garden Kokteyl (800 gr/m2) Koleksiyonu Hakkında

 

Teknoloji       Samur Halı Kolleksiyonuna ait tüm modeller son teknoloji ile donatılmıs fabrikalarımızda üretilmektedir.

Yapısı            Samur Halı Kolleksiyonuna ait tüm modeller Antistatik, Antibakteriyeldir ve Antialerjiktir.

Üretim           Samur Halı Kolleksiyonuna ait tüm modeller kesinlikle tüy dökmeyen bir üretim teknolojisi ile üretilmektedir. Ve alev almazlar, güvenli bir yaşam alanı sunarlar.

Açıklamalar  Özel spariş kapsamında (min.1000m2) “Yün” ve “Sentetik” hammadelerden özel desen, renk ve kalite üretimi yapılabilir.

Resim-fotoğraf renkleri ile gerçek ürün renkleri arasında farklılık olması kaçınılmazdır.

 

Kullanım Alanları         Konutlar, Oteller, Ofisler, Okular, Yurtlar, Residenceler, Restaurantlar, Hastaneler, İşyerleri, Kreşler.

Önemli Uyarı                Yazılı olan fiyatlara uygulama ve nakliye dâhil değildir.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0212) 434 00 62

Copyright © 2018. Her Hakkı Saklıdır. Ehil Halı
Top