Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

           Ehil Halıcılık olarak hizmetlerimizi ihtiyaç ve beklentiler doğrultusunda kaliteli, yumuşak dokusu, sağlam yapısı ve görsel anlamda beğeni sağlayacak sıcak zemin malzemeleriyle yüksek teknolojinin sunduğu tüm imkânları kullanarak hızlı, güvenilir ve maksimum memnuniyet çerçevesinde yürütmekteyiz.

         Çağdaş yönetim yapısı, yenilikçi çalışan kadrosuyla, sektörünün yeni ve ilkeli firmalarından olan Ehil Halıcılık, kaliteli ürünleri ve nitelikli kadrosuyla birçok başarıya imza atmıştır.

         Ehil Halıcılık ilk olarak 2012 yılında İstanbul da ticari faaliyetine başlamıştır. Sıcak zemin malzemeleri konusunda biriktirmiş olduğu tecrübelerini mekâna göre ürün felsefesiyle tüketiciye aktarmak üzere geleneklerine bağlı aynı zamanda yeniliklere sonuna kadar açık şekilde ticari hayatına temkinli ama karalı adımlarla devam etmektedir. 

          Çeşitli desen ve kalitelerde cami halısı döşemelerini isteğe bağlı olarak profesyonel döşeme ekibimiz ile ürünlerin sevk edilmesi, yerleştirilmesi ve kenar overloklarının titiz bir şekilde yapılması ve halıların altına keçe döşenmesi konusunda da hizmet vermekteyiz.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0212) 434 00 62

Copyright © 2018. Her Hakkı Saklıdır. Ehil Halı
Top