Çamsan Avangarde (Derzli)

Anasayfa / Laminat Parkeler / Yerli Laminat Parkeler / Çamsan Avangarde (Derzli)
Laminat Parke

Stok Durumu: Mevcut

Kategori: Yerli Laminat Parkeler

Ürün Kodu: Çamsan Avangarde (Derzli)

Fiyatı: 0 TL + Kdv.

Teknik Döküman E-Katalog


Çamsan Avangarde Parke Derzli 10 mm 

Farklı ebatlarda derzli veya derzsiz olarak üretilebilen laminat parkeler 6, 7, 8, 10 veya 12 mm kalınlığında HDF (dayanıklı lif levha) üzerine dekor kağıdı kaplanarak elde edilir. Evlerden kamusal alanlara tüm yaşam alanlarında kullanım olanağı vardır.

Laminat Parke Nedir

Laminat “Sıkılaştırılmış talaş üzerine reçine emdirilmiş kağıt baskıdır.” Dünyada parke olarak değil parke alt başlığında kullanılan güzel görünüşlü bir kaplama malzemesidir. Üst katman cila tabakası kâğıt tabaka HDF tabakası denge kâğıdı HDF dediğimiz kısım kimyasallar la karıştırılıp yüksek basınç ve ısı altında preslenmiş odun talaşı dır. Bunun yanında güzel görüntüsü, sertliği ve fiyatı laminat ı son derece cazip hale getirmektedir. Eskiyen veya aşınan bölümlerinin yeniden cilalamak gibi bir özelliği yokturAyrıca üretici firmalar tarafından 5 ila 20 yıl arası garantilerle satılmaktadır. Ancak paketlerden çıkan garanti şartlarını iyice okumanızda yarar vardır. Konutlar ve iş yerleri için üretilen parkeler ayrıdır, ürünü almadan önce mutlaka kullanacağınız yerle ilgili bilgi vermeniz daha kaliteli bir kullanım için önemlidir.

Meşenin veya çamın doğallığında hayat bulan Çamsan Seri Parkeler. Çamsan Parke AC3 31. Sınıf ürünleri yüksek ve az yoğunluktaki iç mekânlar da kullanılırken, Çamsan Parke AC4 32. Sınıf ürünleri ise orta yoğunluktaki iş yerleri için kullanılır. Çamsan Parke mutfaktan yatak odasına, oturma odasından çocuk odasına kadar her zemin için idealdir. Çamsan Parke banyo, tuvalet, sauna veya duş odası gibi ıslak zeminli yerler için uygun değildir. Devamlı surette rutubet ve suya maruz kalan ahşap yüzey kabarabilir ve yapısı bozulabilir.Varıoclic, Terraclick ve Smartclick markaları ile 6, 8, 10, 12 mm olarak 31, 32 ve 33. Sınıf yüzey aşınma değerleri ile çeşitli yüzey seçenekleri ve yüzey dekorları ile üretilen laminat parke yer döşemesi olarak geniş bir kullanım alanına sahiptir. Fiziksel özellikleri ve kullanım kolaylığı sayesinde zemin dekorasyon ve tasarım uygulamalarında oldukça elverişlidir. Birbirinden farklı dekor seçeneği ve estetik görüntüsü ile kolay temizlenebilir olması, çizilmeye ve darbelere dirençli yapısı laminat parkeyi zemin döşemesi tercihlerinde ön plana çıkarmaktadır.Varioclic Premium Plus laminat parkelerin yüzeyleri Register Embossing desenlidir. Üretiminde yüksek yoğunlukta 12 mm hdflam kullanılmıştır. Parkenin dört tarafı pahlıdır (derzlidir). Yüzey kalitesinde kullanılan dekor kağıtları 32. Sınıf, AC/4 seviyesindedir. Laminat parkenin bütün üretim değerleri TSE toleransları içindedir. Laminat parkenin 1 paletinde 65 paket (60,37 m²) ürün bulunmaktadır.

Laminat Parke Uygulamsı

Zemine serilen şilte veya straforla zemin izole edildikten sonra, kilitli sistem parkeler en az fire verecek şekilde dizilir. Dizilme işleminden sonra müşterinin istemiş olduğu genişlikte süpürgelikleri yapılır. Kapı Önü Kapama aparatı'nın takılmasıyla parke uygulaması bitirilir. 

Teknik Özellikleri

Paket İçi Adet
8 Adet
Yüzey
 TMB  
Plank
145  x 1380 mm 
Kilit Sistemi
 2G
Aşınma 
 31 AC3 31AC3. Sınıf (Ev ve iş yeri kullanımına uygundur)
Kalınlık  
10 mm
Derz  
Derzli
Ebat 
180x240

Daha Önce Yapılan Uygulamaları Görmek İçin Tıklayınız.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0212) 434 00 62

Copyright © 2018. Her Hakkı Saklıdır. Ehil Halı
Top