Kep Kordonu Ve Pvc Tutkalı

Anasayfa / Pvc Yer Döşemeleri / Pvc Tutkalı Kep ve Kordonu / Kep Kordonu Ve Pvc Tutkalı
Pvc Yer Kaplamaları Yan Malzemeleri

Stok Durumu: Mevcut

Kategori: Pvc Tutkalı Kep ve Kordonu

Ürün Kodu: Kep Kordonu Ve Pvc Tutkalı

Fiyatı: 0 TL + Kdv.


Pvc Kep Ve Pvc Kordonu

Pvc Kep: Yarı esnek, Mükemmel bir kapatma ve dekoratif görünüm sağlar ve zemin kaplaması duvara döndürerek süpürgelik oluşturmada kullanıldığında açıkta kalan kenarı korur. Genellikle PA20 ve PA30 yastık profilleri ile birlikte kullanılır. Yapıştırılması gerekir.

Pvc Kordonu: Pvc yer kaplamalarının en büyük özelliklerinden birisi de ek (birleşim) yerlerinin kapanması ve görünmemesidir. Kaynak atımı pvc yer kaplaması yere yapıştırıldıktan sonra malzemenin cinsine göre uygulamadan hemen sonra yada yaklaşık bir gün sonra atılabilir. kaynağı atmadan önce birleşim yerleri uygun derz aletleriyle yaklaşık 3mm genişletilerek kanal açılır, derz açma işlemi bittikten sonra kaynak makinesi ila pvc yer kaplamasının cinsine göre 150 ile 600 arasında sıcaklık uygulanarak kaynak atma işlemi yapılır, kaynak atıldıktan sonra uygun balta bıçağı ile kaynaktaki fazlalıklar kesilir.

Özellikle homojen pvc kaplamalarında birleşim yerleri neredeyse hiç belli olmayacak şekildedir. Kullanılan pvc yer kaplamasının ve kaynak kordonunun kalitesine göre değişmektedir. Hızla büyüyen rekabet ortamında firmalar birbiriyle yarışmak için ürünlerini geliştiriyorlar. Özellikle Tarkett in homojen ürünlerinin bir çoğunda ek yerlerinin kaynağını attıktan sonra biz bile görmekte zorlanıyoruz. Çünkü kullanılan kaynak kordonuyla pvc yer kaplaması aynı malzemeden üretiliyor

Pvc Yapıştırıcı

Kullanım Yerleri : PVC beyaz yapıştırıcısı beton ve ahşap dahil tüm kuru, düzgün zeminlerde dişli, spatül yardımı ile rahatça kullanabileceğiniz güçlendirilmiş akrilik esaslı bir üründür. Yüzeye tatbik edilmesinden itibaren 10-15 dakika bekletildikten sonra yapıştırma işlemine geçilmelidir. Kullanılmadan önce yapıştırılmalı ve işlem sonunda kapağı sıkıca kapatılmalıdır. Ambalaj Şekli;1,5,10 ve 18 Kg bidonlardadır. Kalitelidir, Ekonomiktir, Hızlı ve iyi yapışır.


Ürün Detayları

Kullanım
 Spatül
Zaman
10-15 Dk
Kg     
1-5-10 Ve 18 KgÜrün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0212) 434 00 62

Copyright © 2018. Her Hakkı Saklıdır. Ehil Halı
Top