Tarkett Design 300

Anasayfa / Pvc Yer Döşemeleri / İthal Pvc Yer Döşemeleri / Tarkett Design 300
Ana Okulları Ve Oyun Alanları İçin Pvc Yer Döşemeleri

Stok Durumu: Mevcut

Kategori: İthal Pvc Yer Döşemeleri

Ürün Kodu: 0178

Fiyatı: 0 TL + Kdv.

Teknik Döküman


Teknik  Özellikleri 

MANTAR, BAKTERİ, MİKROP Üremesinin engellenmesini sağlayan test edilmiş maddelerden üretilmiştir. Sanitized sağlığınıza ve çevreye kesinlikle zarar vermeyen bir maddedir. Sanitized koruma sisteminin daha önce fark etmemiş olsanız bile hijyen istenen bakteri istenmeyen her ortamda uygulamaları bulunmaktadır.Örneğin; Buzdolapları, diş fırçaları, iç giyim. Bu uygulamada ,şimdi de Tarkett PVC zemin kaplamalarına da yansımış olup hijyen gerektiren hastane, okul, kuaför salonları, trafiğin yoğun olduğu mağazalar gibi mekanlarda sizin için koruma sağlar. Sanitized koruma sistemi insanları ve çevreyi korur.

TOPAZ ve SOLAR ürünleri, kimyasal ve fiziksel değişikliklere karşı Extreme Protection System (En Yüksek Yüzey Koruma Sistemi) ile üretilmiştir. Üretiminde elmasa benzer parçacıklar kullanılmıştır. Bu  parçacıklar sayesinde yüzeyin lekelere, ayakkabı topuklarına ve mobilya izlerine dayanımı normal elastiki poliüretan yer kaplamalarına oranla 7 kat daha fazladır.

CLASSIC 40 MODA’nın , yüzeyi ultra-sert parçacıklar içeren yüzey kürü Supreme Protection System (Üstün Yüzey Koruma Sistemi) ile güçlendirilmiştir. Bu koruma sayesinde ürünün ömrü, en kötü kimyasal ve fiziksel şartlarda bile standart poliüretan elastiki yer kaplamalarına oranla 4 kat daha fazladır. Bakımı, temizlemesi çok kolay, aşınması çok zordur!
Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0212) 434 00 62

Copyright © 2018. Her Hakkı Saklıdır. Ehil Halı
Top